on-line :: forum :: contact to us                          Unreal Zone #15 | data zamknięcia numeru: 28.06.2007                               all rights reserved ©copyright 2007
Okładka : Intro : Download : Stuff Walker : GFX Viewer : Linki : Współpraca : «««« Spis Tekstów »»»»

Bonus ;)

Witam w naszym małym kąciku!
Dawno, dawno temu rozmawiałem sobie z NoNaMe na GG [nie dziwota, że czas upływa ci w taki a nie inny sposób, skoro gadaliśmy o komixach raptem tydzień-dwa temu :] -nnm]. Niby nic, ale przy okazji zaczęliśmy rysować takie amatorskie komiksy. NNM postanowił więc wrzucić je do download. Ale niestety szybko je zgubiliśmy i ten dupek kazał mi narysować nowe... o trzeciej nad ranem :). Tak więc przed wami dwa pierwsze komiksy - pewnie będę miał ochotę - bo to fajne - i będę wam je dostarczał co miesiąc ;).
Aha, jeszcze jedno. Autor Ke? Komiksu na wykorzystanie jego rysunków się nie zgodził, ale mam nadzieję, że by poparł taki pomysł. Tak czy inaczej - WIELKIE dzięki dla niego. a, jeszcze jedno

PS. Mogę się założyć, że NNM dopisze się do tego wstępniaka conajmniej raz ;).
Witam równierz w naszych skromnych kocopołach..!
Cmq napisał więcej o tym pok-kąciku, niż mógłbym się spodziewać, dlatego też mi niewiele zostało do mówienia. :) Dodam więc tylko tyle, że celem i główną ideą tychże komixów jest obrażanie, naśmiewanie się, oraz wytykanie wad redaktorom i czytelnikom UZ. ;)Komixy cmq'a:
1 | 2
Komixy nnm'a:
1 | 2

Download

Strange Love - wersja mutatora Strange Love pod 2k4. Dodaje do gry dwuosobową rakietę na której można latać. Nazwa bierze się od sposobu podejmowania garczy z ziemi przez kierującego rakieta.

Car Launcher - pozwala wrzucić na mapę dowolny pojazd. Oprócz tego ma podobne funkcje co All Vehicle Arena.
//opisy razem z plikami pochodzą z serwisu Unreal.pl